Високовольтні ізолятори

Високовольтні ізолятори – необхідні елементи для побудування високоефективної та безпечної енергетичної системи. Ізолятор електричний надійно фіксує проводи ліній живлення та створює найкращі умови експлуатації енергомережі, тим паче, що підприємство Електрофарфор гарантує високу якість продукції.

Порцелянові, скляні та полімерні ізолятори розраховані на напругу від 35 кВ до 750 кВ та мають захист від впливу несприятливих погодних умов. Ви отримуєте доступ до широкого асортименту устаткування для енергетичних мереж, яке вже довело свою конкурентність на ринку та має демократичну вартість.

Для організації стабільної та безпечної системи електропостачання, потрібно використовувати лише якісні та надійні комплектуючі. Ізолятор від компанії Електрофарфор – необхідна конструкція, яка міцно закріплює дроти повітряних ліній електропередачі, розподільних пристроїв та інших струмопровідних елементів електроустаткування.

Види ізоляторів

Ізолятори конструктивно складаються з металевого ковпака з передбаченими місцями кріплення дроту та ізоляційної деталі, яка може виготовлятися з різних матеріалів. Серед найбільш поширених зустрічаються:

  • фарфорові (керамічні) – користуються найбільшим попитом через порівняно низьку ціну та високу надійність. Виробляються зі спеціального силікатного фарфору, розрахованого на довгий строк використання;
  • скляні – високовольтні ізолятори виготовлені зі спеціального загартованого скла, мають невеликі розміри, порівняно з порцеляновими ізоляторами, проте високу механічну міцність;
  • полімерні – сучасні та витривалі ізолятори ЛЕП, які виготовлено зі спеціальної силіконової гуми, стійкої до вологи, природної ерозії та інших несприятливих факторів навколишнього середовища.

Ізолятор високовольтний від компанії Електрофарфор – це легкий та міцний виріб, який призначено для роботи в умовах напруги від 35 кВ до 750 кВ. Ми гарантуємо якість та надаємо найкращі умови придбання товарів, які зроблять вашу енергосистему дійсно високоякісною.

Високовольтні ізолятори – необхідні елементи для побудування високоефективної та безпечної енергетичної системи. Ізолятор електричний надійно фіксує дроти та створює найкращі умови експлуатації енергомережі, тим паче, що підприємство Електрофарфор гарантує високу якість продукції.

Порцелянові, скляні та полімерні ізолятори розраховані на напругу від 35 кВ до 750 кВ та мають захист від несприятливих погодних умов. Ви отримуєте доступ до широкого асортименту вітчизняного устаткування для енергетичних мереж, яке вже довело свою конкурентність на ринку та має демократичну вартість.

Полімерні ізолятори

Сучасні та безпечні технології у сфері електропостачання – це полімерні ізолятори, у яких враховано та виправлено недоліки попередніх моделей. Їх засновано на композитних матеріалах, які мають наступні переваги:

  • нижча вага у порівнянні з фарфоровими та скляними виробами;
  • гідрофобна оболонка, що захищає стійкість до електричної напруги;
  • полегшена процедура монтажу;
  • стійкість до проявів вандалізму;
  • мінімальний рівень електро шуму.

Полімерні ізолятори ЛК 70 10, 70 20 та інші моделі, мають підвищений рівень надійності, а також бувають опорно-стрижневими, прохідними та лінійними. Це дає можливість використати ізолятор полімерний для будь-якої мети, не втрачаючи показники надійності та ефективності устаткування.

Компанія Електрофарфор пропонує ізолятори полімерні за прийнятними цінами та з гарантією якості. Вітчизняний бренд – вигідний постачальник електроізоляторів, використання яких покращує енергосистему та забезпечує постійне покращення якості струму.

Фарфорові ізолятори

Ізолятор керамічний застосовується для закріплення та якісної ізоляції струмопровідних частин на лініях електромереж та зв’язку. Для виробництва застосовують спеціальний електротехнічний фарфор, який покрито глазурованим шаром та випалено у печі.

Таке устаткування поділено на кілька видів:

  1. Ізолятори фарфорові опорні. Використовуються для закріплення шин та струмопроводів у розподільних пристроях та апаратах. Зазвичай мають стрижневу структуру, яка скріплює фарфорові тіла для досягнення необхідної стійкості до електронапруги.
  2. Ізолятори прохідні фарфорові. Такі елементи виключають викиди електроструму та утримують його у потенційно слабких місцях переходу. Їх застосовують під час прокладення струмопроводів крізь стіни та введення напруги до обладнання, зокрема, трансформаторів, вимикачів та інших складових енергосистеми.

Компанія Електрофарфор забезпечує гарантовану якість фарфорових ізоляторів завдяки постійному виробничому контролю потужностей. Ви отримуєте надійний та безпечний продукт, який покращує вашу енергосистему та сприяє її коректній роботі.

Дякуємо за Ваше звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!