Жорстке ошинування

Наша компанія пропонує високоякісне жорстке ошинування, яке призначене для об’єднання складного високовольтного обладнання, що може відрізняється за технічними характеристиками та призначенням. 

Жорстке ошинування розраховане на стандартний змінний струм у 50 або 60 Гц в мережах з номінальною напругою до 5000 А та класом напруги у межах від 35 до 750 кВ. 

Унікальні з точки зору надійності з’єднувальні елементи – литі шиноутримувачі із гнучкими зв’язками – призначені для наступних цілей: 

  • з’єднання шин між собою;
  • приєднання до обладнання; 
  • створення надійних електричних контактів між струмоведучими частинами.

У розподільних пристроях з жорсткою ошиновкою використання литих кріпильних елементів компенсує температурні деформації та ефективно пригнічує вітрові резонансні коливання. Використання литих шиноутримувачів також сприяє зниженню негативного впливу механічних навантажень, що виникають у вузлах з’єднань. Крім того, ошиновка має дуже надійний антикорозійний захист. 

Усі вироби виготовлені з міцного та стійкого алюмінієвого матеріалу, що забезпечує довгий термін користування. Крім того, ошинування надійно захищене від корозії та деформацій через різкі коливання температури навколишнього середовища та механічне втручання. Поставки здійснюються нами за доступною вартістю. Компанія пропонує своїм клієнтам індивідуальні замовлення та довготривалу співпрацю.

Дякуємо за Ваше звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!