Обмежувачі перенапруги

Обмежувачі перенапруги (ОПН) – спеціальні електричні апарати, головним завданням яких є захист силового електрообладнання від значень напруги, які несуть загрозу та можуть вивести з ладу силове обладнання. Після встановлення ОПН у мережі, апарат за рахунок вбудованих варисторів виконує функцію ізолятора у звичайних умовах та функцію провідника в умовах комутаційних та грозових перенапруг, таким чином перешкоджаючи пошкодженню, адже приймає шкідливий вплив перенапруги на себе.

Обмежувач напруги від компанії Електрофарфор може бути фарфоровим або полімерним, від цього залежать характеристики апарату. У будь-якому випадку продукція відповідає вітчизняним та міжнародним нормам, тому демонструє гарні експлуатаційні показники у реальних умовах.

Компанія ЕЛЕКТРОФАРФОР 2000 поставляє обмежувачі, що задовольняють будь-яким вимогам. Наша продукція спеціально розробляється для експлуатації у будь-яких умовах навколишнього середовища. Встановлене обладнання успішно працює в зонах з високими рівнями промислового забруднення атмосфери, сильними вітровими навантаженнями та екстремальними кліматичними умовами, у сейсмічних зонах та інших зонах, що потребують спеціального захисту.

Дякуємо за Ваше звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!