Шинні опори

Наша компанія пропонує шинні опори високої якості, які призначені для підтримки проводів високовольтних ліній електропередач, алюмінієвих труб та інших конструкцій. Усі металеві частини конструкцій виконані з чорних металів та захищені від корозії методом гарячого оцинкування. Опорно-стрижневі ізолятори виробництва світових лідерів індустрії ZPE ZAPEL S. A. та LAPP INSULATORS GmbH служать основним елементом опор. Комплексні поставки продукції доступні споживачам на прийнятних умовах та за вигідною вартістю. Компанія виконує індивідуальні замовлення та готова до співробітництва на регулярній 

Шинні опори – вироби власного виробництва компанії Електрофарфор 2000. Усі вони призначені для кріплення та підтримки: 

  • різних видів проводів;
  • високочастотних загороджувачів;
  • підвісних роз’єднувачів;
  • жорсткої ошиновки з алюмінію;

Прилади мають універсальні характеристики. Щоб запобігти коронуванню верхніх сегментів опор, напругою 330-750 кВ, та з метою покращення розповсюдження напруженості електричного поля, по всій висоті діелектричної колони встановлені екранні кільця, які виконані зі сплаву алюмінію. 

За типом зовнішньої ізоляції розрізняють два види шинних опор:

  • фарфорові – застосовуються в мережах напругою 35, 110, 150, 220, 330, 400, 500 та 750 кВ;
  • полімерні – для мереж напругою 35, 110, 150, 220 та 330 кВ.

Усі вони не потребують додаткового антикорозійного покриття та служать для використання в мережах змінного струму з частотою 50 Гц. Поставка обладнання можлива у комплекті із металевою стійкою зварного або трубного типу, у тому числі у вигляді трифазного порталу.

Дякуємо за Ваше звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!