Референси

Несемо відповідальність за якість продукції, яку реалізуємо.
Будуємо та підтримуємо ДОВГОСТРОКОВІ взаємовигідні стосунки з клієнтами та партнерами.
Зберігаємо високу клієнтоорієнтованість на всіх етапах роботи та створюємо індивідуальний підхід до кожного проекту.
за 10+ років успішно реалізовано більше ніж 700 проектів в 15 областях та 47 підстанціях, а також реалізована велика кількість проектів з постачання обладнання для потреб всіх діючих атомних станцій України.

Наші партнери

Lapp
Esitas
Zaple
CTC
TRIDM
Transformer
Emek
Peiport
УККЗ

Відгуки

Відгук від Азенко

ТОВ «Електрофарфор 2000» є нашим партнером в сфері постачання електротехнічної продукції з 2016 р.

ТОВ «Електрофарфор 2000» неодноразово підтвердило свій високий професійний рівень, компетентність і активність у вирішенні поставлених завдань. Всі роботи виконуються вчасно, в чітко встановлені терміни, з належною якістю та дотриманням всіх норм.

Висловлюємо глибоку вдячність за співпрацю та сподіваємося на довгу та плідну взаємодію з Вашою компанією.

Відгук від Союз

Керівництво Корпорації «СОЮЗ» висловлює свою щиру подяку керівництву і колективу ТОВ «Електрофарфор 2000», як офіційному партнеру ведучих міжнародних виробників високовольтного обладнання та як виробнику, за плідну співпрацю вже понад 12 років.

В процесі своєї діяльності фахівці компанії підтвердили свій високий професійний рівень і оперативність у вирішенні питань. Колектив компанії кваліфікований та доброзичливий. Усі замовлення, були успішно здійснені в обумовленітерміни та в повному обсязі. Ми сподіваємося на подальшу співпрацю і рекомендуємо ТОВ «Електрофарфор 2000» як надійного партнера та постачальника продукції гарантованої високої якості.

Відгук від Хорос

У процесі співпраці ТОВ «Електрофарфор 2000» проявило себе як надійний партнер та професійна, надійна команда, націлена на досягнення результату. Стиль роботи ТОВ «Електрофарфор 2000»  вирізняється професіним підходом до вирішення найскладніших завдань, ретельністю виконання роботи, глибоким знанням в своїй галузі та шанобливим ставленням до клієнта.

Враховуючи позитивний досвід співпраці, ми рекомендуємо ТОВ «Електрофарфор 2000»  як надійного партнера, який завжди чітко виконує взяті на себе зобов’язання та гарантує високу якість своєї роботи.

Бажаємо колективу ТОВ «Електрофарфор 2000»  подальших успіхів, динамічного розвитку та стабільності.

Відгук від СВС Днепр

Наша співпраця з компанією ТОВ «Електрофарфор 2000» триває з 2009 року. Протягом цього часу компанія ТОВ «Електрофарфор 2000» зарекомендувала себе як стійке підприємство і надійний діловий партнер. Завдяки основному принципу роботи компанії – формуванню партнерських відносин з клієнтами, заснованих на взаємному співробітництві та професіоналізмі. Дотепер ми плідно працюємо з ТОВ «Електрофарфор 2000» і рекомендуємо його як надійного постачальника якісної продукції, сподіваємось на подальшу співпрацю.

Отримати індивідуальну консультацію

Для отримання консультації залишіть свої дані та наш менеджер зв’яжеться з вами.
Гарного дня!
Дані контактної особи мають містити не меньше 8 літер!
Номер телефону має містити не менше 7 цифр!
Дані компанії мають містити не меньше 2 літер!

Дякуємо за Ваше звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом!